istanbul SEO Uzmanı

Adnan Saykı: SEO Uzmanı, istanbul

SEO Uzmanı arıyorum diyorsanız, lütfen bizden de fiyat teklifi isteyin. 2 saatte ücretsiz SEO analizi yapıyoruz.


istanbul SEO Uzmanı

Türkiye'nin ilk SEO Uzmanı Adnan Saykı. SEO Referansları Güçlü olan Profesyonel SEO Uzmanı. 18 yıldır aynı ekiple Profesyonel SEO Uzmanı (Internet Marketing Expert) Uygun SEO Fiyatları veriyoruz. Başarıdan başarıya koşan ekibimizin SEO çalışmalarıyla şahlanın.

SEO, Search Engine Optimization. SEO Uzmanı

Profesyonel SEO Uzmanı olarak SEO Hizmeti veriyoruz. Google Optimizasyonu ve istanbul SEO Uzmanı için etkili SEO Referanslar:

SEO Fiyatları, SEO Danışmanlığı ve web sitenize özel, SEO çalışması teklifini Türkiye'nin ilk SEO Uzmanı'ndan Alın. 1985 yılında İzmir Fen Lisesinde okurken okulca istanbul'a gezi düzenlendi ve ilk 15 yaşımda aşık olduğum kente 1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde yüksek lisans çalışmasını kazanınca yerleştim. Tabi o zamanlar istanbul'da SEO Uzmanı olma hayalim yoktu. Aynı yıl bir reklam ajansında grafik tasarım çalışmalarının yanı sıra web tasarımı da yapmaya başladım ve ilk web sitemi kurdum. O zamanın arama motorlarında ilk sıralara çıkmak için çalışmalar yaparak başarılı oldum. Daha sonra ajans başkanına web tasarım hizmetlerinin yanında SEO hizmeti de verebileceğimi söyledim ve kabul etti. istanbul SEO Uzmanı olarak başarıdan başarıya koşan 6 kişilik güçlü bir ekibimiz var.

SEO serüveni tamamen doğal yöntemlerle başladı ama öyle devam etmedi. 2000 yılında askerliğimi tamamlayıp istanbul'a geri dönünce List2000 (o dönemin en iyi Türk arama motoru) firmasında çalışmaya başladım ve arama motorları nasıl çalışır, dizine eklenme ve dizinde kalabilme, sıralamada yükselme, çok sayıda kelimede birinci sırada çıkma konularında uzmanlaştım... istanbul'da SEO Uzmanı arıyorum diyenler beni mutlaka arasın.

Adnan SAYKI, SEO Uzmanı, istanbul